Çene Botoksu Süreci Ve Sonuçları Nedir ? / Konya Çene Botoksu

Aralık 12, 2022

Çene botoksu, bir kişinin çene bölgesinde bulunan kaslarını rahatlatmaya ve bu bölgedeki görünümü düzgünleştirmeye yardımcı olan bir estetik tedavidir. Bu tedavi, bir doktor tarafından enjekte edilen bir maddeden (botulinum toksini) yararlanılarak yapılır. Bu madde kasları geçici olarak gevşetir ve böylece çene bölgesindeki kırışıklıklar ve çizgiler azalır ve cilt daha düzgün ve küçük görünür.

çene botoksu
çene botoksu için sitemizden randevu alabilirsiniz .

Çene botoksu süreci genellikle kısa sürer ve hastanın ağrı duymadan tamamlanabilir. Sonuçlar genellikle 2-3 gün içinde görülebilir ve en etkili hale 6-8 hafta içinde ulaşır. Sonuçlar genellikle 3-4 ay kadar sürer, ancak bu süre hastanın kişisel özelliklerine ve botoksu dozajına göre değişebilir.

Bir hekimin uygulayacağı çene botoksu tedavisinin sonuçları, hastanın beklentilerine ve ihtiyaçlarına göre değişebilir. Bu nedenle, hastaların tedavi öncesi doktorlarıyla detaylı bir şekilde görüşerek beklentilerini belirlemesi ve hekimlerin önerilerini dikkate alması önemlidir.

çene botoksu
çene botoksu için sitemizden randevu alabilirsiniz .

Dentium Selçuklu

0332 251 66 66
selcuklu@dentium.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2024 Tüm hakları saklıdır.