Konya’da Ağız Ve Diş Sağlığı Hizmetleri Gece Kaça Kadar Açık?

Ocak 2, 2023

Konya’da ağız ve diş sağlığı hizmetleri gece kaça kadar açık?

Dentium Selçuklu olarak, müşterilerimize geceleri de hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Özel diş kliniğimiz, her gün sabah 08:30 ile akşam 18:00 arasında hizmet verirken, geceleri de 22:00 ile 23:00 arasında hizmet verebilmekte. Bu süreler dışında da, acil durumlar için her zaman yanınızdayız.

Sitemiz üzerinden randevu alarak, geceleri de diş sağlığı için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurarak, sorularınızı sormak ve bilgi almak için de bizimle iletişim kurabilirsiniz. Dentium Selçuklu olarak, müşterilerimizin diş sağlığı konusunda her zaman yanındayız.Gece yarısı da olsa ağız ve diş sağlığı ihtiyaçlarınız için Dentium Selçuklu özel diş kliniğimizde uzman ekibimiz sizleri beklemektedir.

Konya'da ağız ve diş sağlığı hizmetleri gece kaça kadar açık?
hekimlerimiz için sitemizden randevu alabilirsiniz.

Özel diş kliniğimizde uzman hekimlerimiz tarafından verilen hizmetler arasında diş taşı çıkarma, diş beyazlatma, implant uygulamaları, diş eti tedavisi gibi birçok hizmet yer almaktadır.

Sitemiz üzerinden de randevu alma imkanı sunuyoruz. Ayrıca, sitemiz üzerinden bize ulaşarak sorularınızı yöneltebilir veya bilgi almak istediğiniz konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Dentium Selçuklu

0332 251 66 66
selcuklu@dentium.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2024 Tüm hakları saklıdır.