Dentium
Selçuklu

Dentium ailesi olarak kliniklerimize içiniz ferah bir şekilde gelmenizi ve memnun, mutlu bir şekilde ayrılmanızı amaçlıyoruz.

Kliniklerimizden ve diş hekimlerimizden kolayca randevu alabilirsiniz. 3 adet kliniğimiz ile Konya’nın her yerinden doğru tedaviye ulaşabilme fırsatını sunuyoruz.

Bitmek bilmeyen ağrılarınız ve acılarınız için sizlere en uygun tedavi planını yapıyoruz ve hayatınızın daha yaşanılabilir hale gelmesi için yardım ediyoruz.

Kullandığımız teknolojiler ve diş hekimlerimizin bilgi ve tecrübeleri ile size sunduğumuz daha sağlıklı bir ağız yapısı ve daha sağlıklı dişler ile hayatınızdan keyif alın.

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği, kişilerin sağlıklı ve estetik gülüşe kavuşmaları sağlayan işlemlerin tümüdür.

Ortodonti

Ortodonti; çene, diş ve yüz bozukluklarının teşhis, tedavi ve önlenmesi ile ilgilenen bilim dalıdır.

Dijital Diş Hekimliği

Dijital diş hekimliği, diş hekimliğindeki klasik yöntemlerle yapılan işlemlerin akıllı bir ağız içi tarayıcı ve bilgisayar yardımıyla yapılmasıdır.

Protez

Diş protezleri doğal diş yapısı bozulan kişilerin dişlerinin düzeltilmesi ya da farklı sebeplere bağlı olarak eksilen dişlerin tamamlanması için kullanılan yapay dişlerdir.

İmplant

Ağız ve Diş  sağlığı ile ilgili tüm gelişmelere rağmen, birçok insan çoğunlukla diş çürümesi, periodental hastalık veya yaralanma nedeniyle diş kaybına uğruyor.

Cerrahi

Ağız Diş Çene Cerrahisi, diş hekimliğinin bir üst uzmanlık alanıdır. Bu konuda uzman olmak için,  diş hekimi olduktan sonra, ayrıca bir süre daha uzmanlık eğitimi almak gerekir

Ağız ve Diş Sağlığı İçin
Harekete Geçme Vakti

Hasta Memnuniyeti

Kliniğimize girişinizden çıkışınıza kadar ki geçen sürede size konforlu ve memnun olacağınız bir süreç sağlıyoruz.

Kliniklerimiz

Konya’nın farklı bölgelerinde yer alan 3 farklı kliniğimiz ile doğru tedaviyi ulaşılabilir kılıyoruz.

Kolay Randevu

Telefonla arayarak yada web sitemiz üzerinden kolaylıkla randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Herkes Güzel Bir Gülümsemeyi Hak Eder

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Son Yazılarımız

Diş İpi Faydaları Nelerdir?
Haziran 7, 2023
Diş İpi Faydaları Nelerdir?
Diş İpi Diş sağlığı, genel sağlığımız için büyük öneme sahiptir. Dişlerimizi düzenli olarak fırçalamak, ağız sağlığını korumak için atılması gereken önemli bir adımdır. Ancak, sadece diş fırçalamak yeterli değildir. Dişler arasındaki zor ulaşılabilir bölgelerde biriken plak ve kalıntıları temizlemenin etkili bir yolu da diş ipi kullanmaktır. Diş ipi, diş fırçalama rutininizin ayrılmaz bir parçası olmalıdır....
20’lik Diş Ağrısı Belirtileri
Mayıs 26, 2023
20’lik Diş Ağrısı Belirtileri
20’lik Diş Ağrısı Belirtileri Diş sağlığı, genel sağlığımızın önemli bir parçasıdır ve diş ağrısı herkesin yaşayabileceği rahatsız edici bir durumdur. 20’lik dişler, genellikle “bilgelik dişleri” olarak adlandırılan son molar dişlerdir. Bu dişler, genellikle ergenlik dönemi sonunda veya erken yetişkinlik döneminde çıkarlar. Ancak, 20’lik dişlerin çıkması sırasında bazı kişilerde ağrı ve rahatsızlık hissi ortaya çıkabilir. 20’lik...
Diş Fırçası Nasıl Seçilir?
Mayıs 26, 2023
Diş Fırçası Nasıl Seçilir?
Diş Fırçası Özellikleri Sağlıklı bir ağız ve diş sağlığı için en iyi diş fırçası nasıl seçilir? Bu makalemizde sizlere, farklı diş fırçası tipleri ve seçim ipuçları hakkında bilgiler vereceğiz. Sağlıklı bir gülümseme için etkili bir ağız hijyeni önemlidir ve bu da doğru bir diş fırçası seçmekle başlar. Ancak, diş fırçalarının farklı tipleri, fırça kılları ve...
İltihaplı Diş Çekilmeli Mi ?
Mayıs 19, 2023
İltihaplı Diş Çekilmeli Mi ?
İltihaplı Diş Çekilmeli Mi ? İltihaplı Diş Nedir ? İltihaplı dişler, diş eti enfeksiyonları, çürükler veya diş eti hastalıkları nedeniyle oluşabilirler. Dişin içindeki canlı dokuların enfeksiyonu sonucu dişin çevresindeki kemik dokusunda iltihaplanma meydana gelir. İltihaplı dişler, ağız sağlığı açısından ciddi bir sorun teşkil eder ve diğer dişlere ve hatta vücuttaki diğer organlara da zarar verebilirler....

Bizimle İletişime Geçin

Muayene olmak için bize ulaşarak kolaylıkla randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Telefon
0332 251 66 66
0551 273 42 42
Addres
Bedir Mah. Çevreyolu Cad. No:137 Selçuklu / Konya
E-mail Adresi
selcuklu@dentium.com.tr

Bizimle İletişime Geçin

Muayene olmak için bize ulaşarak kolaylıkla randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Telefon
0332 251 66 66
0551 273 42 42
Addres
Bedir Mah. Çevreyolu Cad. No:137 Selçuklu / Konya
E-mail Adresi
selcuklu@dentium.com.tr

Dentium Selçuklu

0332 251 66 66
selcuklu@dentium.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2022 Tüm hakları saklıdır.