Dentium
Selçuklu

Dentium ailesi olarak kliniklerimize içiniz ferah bir şekilde gelmenizi ve memnun, mutlu bir şekilde ayrılmanızı amaçlıyoruz.

Kliniklerimizden ve diş hekimlerimizden kolayca randevu alabilirsiniz. 3 adet kliniğimiz ile Konya’nın her yerinden doğru tedaviye ulaşabilme fırsatını sunuyoruz.

Bitmek bilmeyen ağrılarınız ve acılarınız için sizlere en uygun tedavi planını yapıyoruz ve hayatınızın daha yaşanılabilir hale gelmesi için yardım ediyoruz.

Kullandığımız teknolojiler ve diş hekimlerimizin bilgi ve tecrübeleri ile size sunduğumuz daha sağlıklı bir ağız yapısı ve daha sağlıklı dişler ile hayatınızdan keyif alın.

Estetik Diş Hekimliği

Estetik diş hekimliği, kişilerin sağlıklı ve estetik gülüşe kavuşmaları sağlayan işlemlerin tümüdür.

Ortodonti

Ortodonti; çene, diş ve yüz bozukluklarının teşhis, tedavi ve önlenmesi ile ilgilenen bilim dalıdır.

Dijital Diş Hekimliği

Dijital diş hekimliği, diş hekimliğindeki klasik yöntemlerle yapılan işlemlerin akıllı bir ağız içi tarayıcı ve bilgisayar yardımıyla yapılmasıdır.

Protez

Diş protezleri doğal diş yapısı bozulan kişilerin dişlerinin düzeltilmesi ya da farklı sebeplere bağlı olarak eksilen dişlerin tamamlanması için kullanılan yapay dişlerdir.

İmplant

Ağız ve Diş  sağlığı ile ilgili tüm gelişmelere rağmen, birçok insan çoğunlukla diş çürümesi, periodental hastalık veya yaralanma nedeniyle diş kaybına uğruyor.

Cerrahi

Ağız Diş Çene Cerrahisi, diş hekimliğinin bir üst uzmanlık alanıdır. Bu konuda uzman olmak için,  diş hekimi olduktan sonra, ayrıca bir süre daha uzmanlık eğitimi almak gerekir

Ağız ve Diş Sağlığı İçin
Harekete Geçme Vakti

Hasta Memnuniyeti

Kliniğimize girişinizden çıkışınıza kadar ki geçen sürede size konforlu ve memnun olacağınız bir süreç sağlıyoruz.

Kliniklerimiz

Konya’nın farklı bölgelerinde yer alan 3 farklı kliniğimiz ile doğru tedaviyi ulaşılabilir kılıyoruz.

Kolay Randevu

Telefonla arayarak yada web sitemiz üzerinden kolaylıkla randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Herkes Güzel Bir Gülümsemeyi Hak Eder

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Son Yazılarımız

Diş Dolgusu Düştüğünde Yapılması Gerekenler ve Önlemler
Ekim 21, 2023
Diş Dolgusu Düştüğünde Yapılması Gerekenler ve Önlemler
Diş Dolgusu Düştüğünde Yapılması Gerekenler ve Önlemler Diş dolgusu düşerse ne yapılmalı? Tıbbi teknolojilerin ilerlemesiyle birlikte diş dolguları daha dayanıklı hale gelmiş olsa da, hala sızdırma, kırılma ve düşme gibi sorunlarla karşılaşma ihtimali bulunmaktadır.Bunlardan en yaygın olan sebepler şunlardır: Dolgunun bulunduğu bölgede yeni çürüme oluşumu Çok sert çiğneme Kalem, iğne, toka ısırma gibi parafonksiyonel alışkanlıklar...
Onley Dolgu Nedir? Avantajları Nelerdir?
Ekim 17, 2023
Onley Dolgu Nedir? Avantajları Nelerdir?
Onley Dolgu Nedir? Avantajları Nelerdir? Diş hekimliği, teknolojideki hızlı ilerlemeler ve araştırmalardaki gelişmeler sayesinde, ağız ve diş sağlığı alanında çeşitli tedavi yöntemlerinin geliştirilmesine olanak sağlamıştır. Bu gelişmeler sayesinde, dişlerde meydana gelen çeşitli sorunların daha etkili bir şekilde tedavi edilmesi ve dişlerin dayanıklılığının arttırılması mümkün hale gelmiştir. Onley dolgu da, bu alanda son yıllarda dikkat çeken...
Kahve ve Meşrubatların Diş Sağlığı Üzerindeki Etkileri ve Önlemler
Ekim 14, 2023
Kahve ve Meşrubatların Diş Sağlığı Üzerindeki Etkileri ve Önlemler
Kahve ve Meşrubatların Diş Sağlığı Üzerindeki Etkileri ve Önlemler Günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen kahve ve meşrubatlar, enerji verici ve keyifli içecekler olarak popülerlik kazanmıştır. Pek çok insan için sabah ritüelinin ve gün içindeki mola zamanlarının olmazsa olmazı olan bu içecekler, kafein ve tatlı tadı sayesinde birçok kişinin tercih ettiği lezzetli içeceklerdir. Ancak,...
Diş Beyazlatmanın Etkisi ve Süresi
Eylül 30, 2023
Diş Beyazlatmanın Etkisi ve Süresi
Diş Beyazlatmanın Etkisi ve Süresi Günümüzde estetik kaygılar, sosyal medya kullanımının artması ve popüler kültürdeki etkisiyle, güzel ve sağlıklı bir gülümseme her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Bu nedenle, diş beyazlatma işlemi, insanların daha parlak ve çekici bir gülümsemeye sahip olmalarına yardımcı olması için giderek artan bir şekilde talep görmektedir. Diş Beyazlatma Yöntemleri Diş beyazlatma,...

Bizimle İletişime Geçin

Muayene olmak için bize ulaşarak kolaylıkla randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Telefon
0332 251 66 66
0551 273 42 42
Addres
Bedir Mah. Çevreyolu Cad. No:137 Selçuklu / Konya
E-mail Adresi
selcuklu@dentium.com.tr

Bizimle İletişime Geçin

Muayene olmak için bize ulaşarak kolaylıkla randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Telefon
0332 251 66 66
0551 273 42 42
Addres
Bedir Mah. Çevreyolu Cad. No:137 Selçuklu / Konya
E-mail Adresi
selcuklu@dentium.com.tr

Dentium Selçuklu

0332 251 66 66
selcuklu@dentium.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2024 Tüm hakları saklıdır.