Konya’da Cumartesi Ve Pazar Açık Diş Kliniği

Ocak 7, 2023

Konya’da Cumartesi ve Pazar Açık Diş Kliniği !

Konya’da cumartesi ve pazar açık diş kliniği arıyorsanız sizler için hafta sonlarıda bile hizmet verebilen Dentium Selçuklu Diş Kliniği tam size göre. Hafta içi yoğun iş temposu ve diğer gündelik işleriniz sebebiyle diş hekimine gitme imkanı bulamıyorsanız, hafta sonları bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden online olarak da randevu alabilirsiniz, telefonla da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti vermek için, profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlarla hizmet vermekteyiz.

Konya'da Cumartesi Ve Pazar Açık Diş Kliniği , Hekimlerimiz
Diş Hekimlerimiz İçin Sitemizden Randevu Alabilirsiniz .

Dentium Selçuklu olarak, Konya’da ve çevresinde faaliyet gösteren bir diş kliniği olarak, diş sağlığınızın korunması ve iyileştirilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Hafta sonları da hizmet verebilmekte olan kliniklerimiz, sizler için en uygun seçenek olacaktır.

Randevu almak için sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle telefonla iletişime geçebilirsiniz. Sizler için en kaliteli hizmeti vermek için buradayız. Diş sağlığınız için bekliyoruz.

Dentium Selçuklu

0332 251 66 66
selcuklu@dentium.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2024 Tüm hakları saklıdır.