Empress Diş Kaplama Tedavisi / Konya

Ocak 7, 2023

Empress Diş Kaplama Tedavisi

Sağlıklı bir gülümseme güzel bir gülümsemedir. Günlük hayatımızı iyimserlik ve neşe ile karşılamamız için bize güven verir. Dişlerinizi iyileştirmenin birçok yolu olmasına rağmen, bunların hepsi güvenli veya sağlıklı değildir. Empress tedavisi, çene kemiğinize veya diş yapınıza zarar vermeden sağlıklı bir gülüş elde etmenizi sağlayacağı için geleneksel tedavilere harika bir alternatiftir.

 

 Empress diş kaplama tedavisini, diş hekimi, dişi çekmek zorunda kalmadan gerçek bir incisini yerine koymak için yapıyor.

Diş hekimi, Empress Veneer’in düzgün bir şekilde yapışmasını sağlamak için özel bir yapıştırıcı uygular. Empress Veneer daha sonra dişlerinizin üzerine yerleştirilir ve mükemmel bir uyum için parlatılır.

Empress Veneer, Fima Dental Clinic’teki laboratuvar teknisyenlerimiz tarafından tamamen porselen olarak geliştirilen sert, parlak beyaz bir malzemeyi temsil eder ve yenilikçi tasarımıyla mümkün olduğunca doğal olacaktır.

 

– Empres diş kaplama, tamamı porselen olarak geliştirilmiş ve parlak beyaz sert bir materyali temsil ediyor.

Empress veneer tamamen porselen olarak geliştirilmiş parlak beyaz sert bir malzemedir. Laminat kaplamalara göre daha dayanıklı ve serttir. Empress, iplik çekmeye gerek kalmadan gerçek bir incinin yerine kullanılabilir.

Empress Veneerlerin Avantajları:

  • Aşınmaya karşı dayanıklı, sert, parlak beyaz malzeme
  • Uzun ömürlü ve dayanıklı malzeme

empress tedavisi, empress diş kaplama tedavisi

Yüksek teknoloji ile geliştirilen diş hekimliği, daha hafif ve estetik veneerler ve daha azın üzerinde çalışmasına izin veriyor.

Diş hekimliği, daha hafif ve daha estetik kaplamalar üzerinde çalışmanıza olanak tanıyan yüksek teknoloji ile gelişmiştir.

Çeşitli diş minesi renkleri arasından seçim yapabilirsiniz, ancak en yaygın olanları beyaz, sarı ve gridir.

 

Bu materyal laminelere göre daha dayanıklıdır – diş hekiminizin dişinizde maksimum kuvvet basıncını kullanarak, bazen diğer materyalleri dağıtabileceği anlamına gelir.

Empress veneerler tamamen porselenden geliştirilmiş sert, parlak beyaz bir malzemeyi temsil eder. Bunlar laminat değildir: Empress malzemesi daha kalın, daha dayanıklıdır ve basınç altında (maksimum kuvvet basıncına kadar) kolayca kırılmaz. Bu, diş hekiminizin dişiniz üzerinde maksimum kuvvet basıncı kullanmasına ve bazen diğer malzemeleri parçalamasına olanak tanır.

Yüksek teknoloji, diş hekimliğinin daha hafif ve daha estetik kaplamalar üzerinde daha az çalışmasını sağlar. Empress veneerler, çok invaziv tedaviler olan ve genellikle diş eti hastalığı veya çene ağrısı gibi hoş olmayan yan etkilere neden olabilen implantlara veya kuronlara ihtiyaç duymadan mükemmel dişlere sahip olma fırsatı verir.

 

– Sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmak için hayat boyu güzel ve sağlam daima güvenli olacak.

Yaşam boyu güzel ve sağlam, sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmak her zaman güvende olacaktır. Hatta görünüşünüzü değiştirme ve özgüveninizi geliştirme fırsatının tadını çıkarabilirsiniz.

Empress veneer, dişi çekmek zorunda kalmadan gerçek bir incinin yerini alan nadir bir tedavidir. Empress veneer, yenilikçi bir konsepti ve tamamen porselenden geliştirilmiş, yüksek sertliğe, parlak beyaz renge ve doğal dişleri mükemmel şekilde taklit eden şeffaflığa sahip yeni bir malzemeyi temsil eder.

Direnç, güç, hafiflik ve dayanıklılık nitelikleri sayesinde bu yenilik, hastalara tedavi sırasında diğer geleneksel kozmetik çözümlerden (porselen kronlar/kapaklar) daha fazla konfor sunduğu için dünya çapında estetik diş hekimleri arasında son yıllarda en çok aranan diş tekniklerinden biri haline gelmiştir.

Dentium Selçuklu

0332 251 66 66
selcuklu@dentium.com.tr

Çalışma Saatlerimiz

Yasal Uyarı

Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amacıyla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez.

Dentium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği © 2024 Tüm hakları saklıdır.